Partnerské školy v zahraničí

Cambridgeské zkoušky

Metoda CLIL ve výuce

Skotsko final
Koncem května a začátkem června jsme se vydali na školní výlet do Skotska. Cestou jsme se plavili po amsterdamských grachtech a navštívili také anglické hrady Alnwick a Bamburgh.
V samotném Skotsku jsme strávili tři dny a už víme, proč se o něm říká, že je malebné. Navštívili jsme skotské hrady Stirling a Edinburgh, pluli na parníku Walter Scott po jezeře Loch Katrine, projeli Skotskou vysočinu, kde jsme ze zříceniny Urquhart pátrali na hladině jezera Loch Ness po Nessie, prohlédli si římskou pevnost a prošli se po Hadrianově valu.

ŠVP

Škola v přírodě pro žáky a žákyně 3. a 4. ročníků se letos konala v nádherné krajině jižních Čech poblíž obce Varvažov od 27. do 31. května.

Cambridge

Naše škola získala v rámci soutěže o nejlepší přípravné centrum Cambridge Assessment ocenění za druhé místo v kategorii ‘Step-by-Step Approach’. Certifikát nám přijela osobně předat paní Martina Břeňová, manažerka Cambridge Assessment pro Českou a Slovenskou republiku, spolu s paní Mgr. Lucií Kočandrlovou, ředitelkou centra zkoušek Cambridge Assessment English, z EUFRAT Group.